Haber

4 Eylül Mavi, Güney/Kurtalan ve Vangölü Ekspres trenleri Yazıhan’dan yolcu alabilecek

Malatya’da tren seferleri için yapılan düzenleme kapsamında 4 Eylül Mavi, Güney/Kurtalan ve Vangölü Ekspres trenleri Yazıhan’dan yolcu alabilecek.

TCDD Taşımacılık A.Ş. Malatya Bölge Müdürlüğü’nden yapılan yazılı açıklamaya göre, 4 Eylül Yazıhan ilçesine giden Mavi, Güney/Kurtalan ve Vangölü Ekspres trenleri, 11 Aralık’tan itibaren bir yıl geçerli olacak tren sefer tarifesi kapsamında durduruldu. , 2022.

Buna göre Sivas-Ankara istikametine giden 4 Eylül Mavi treni her gün saat 16:01’de, Güney/Kurtalan Ekspresi Pazartesi, Çarşamba, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 21:00’de, Vangölü Ekspresi ise saat 21:00’de hareket etmektedir. Salı ve Perşembe günleri. ilçeden ayrılacak.

Malatya-Diyarbakır-Kurtalan istikametinde ise 4 Eylül Mavi treni her gün saat 09:56’da, Güney/Kurtalan Ekspresi ise Salı, Perşembe, Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri saat 03:10’da hareket edecek.

Malatya-Elazığ-Tatvan istikametine giden Vangölü Ekspresi ise Pazartesi ve Çarşamba günleri saat 03:10’da ilçeden hareket edecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu