Haber

AK Parti Zonguldak Milletvekili Bozkurt’tan BATIYAÇ’a ziyaret

ZONGULDAK (İGFA)- AK Parti Kdz.Ereğli İlçe Başkanı İbrahim Sezer, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Baki Tipe, AK Parti İl Genel Meclis Üyesi Ali Kemal Karaca ve AK Parti Kdz.Ereğli Kadın Kolları Başkanı Fatma’nın katıldığı ziyarette BATIYAC Genel Başkanı Sina Çıladır bir konuşma yaptı. Doğrular hazır bulundu. Zonguldak ve Kdz.Ereğli konu ve analizlerinde seçim öncesi iş birliğinin seçimden sonra da devam edeceğinin altını çizdi.

“İŞ BİRLİĞİMİZ ARTARAK DEVAM EDECEK”

Çıladır’ın ardından bir konuşma yapan Milletvekili Saffet Bozkurt, seçim döneminde yaptıkları takviyelerden dolayı BATIYAC üyelerine teşekkür etti.

Türkiye’nin birinci ili Zonguldak’ın birçok sorununun farkında olduklarını belirten Milletvekili Bozkurt, “Ekip arkadaşlarımızla çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Öncelikli hedefimiz Cumhurbaşkanımız ve partimizin genel başkanı Recep’i atamak. Tayyip Erdoğan, çok güçlü bir şekilde. Ardından, ülkemiz için “Şirketimiz için devam eden projelerin devamlılığını sağlamak. Bunun için siz gazeteci arkadaşlarımıza büyük görev düşüyor. İstişare ve işbirliğimizin artarak devam etmesini istiyoruz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu