Haber

Marmaris Çetibeli Mahallesi’nde Meydan Düzenleme Çalışmaları Başladı

Marmaris Belediyesi Teknik İşler Müdürlüğü ekipleri, Çetibeli İlçesi’nde meydan düzenlemesi ve mahalle meydanı yapılması için çalışma başlattı.

Çetibeli Mahallesi’ne muhtarlık binası, büfe ve çocuk oyun alanı gibi alanların yanı sıra mahalle sakinlerinin özel günlerine ev sahipliği yapacak çok amaçlı salonun da yer aldığı bir meydan kazandırılıyor. Teknik İşler Müdürlüğü’nün bir süre önce başlattığı proje kapsamında bölge genelinde yol çalışmaları da yapılıyor. 2200 metrekare alan üzerine tasarlanan ve inşaatı hızla devam eden projede muhtarlık binası, kapalı çok amaçlı alan, tuvaletler, meydan, büfe, oturma alanı, çocuk odası yer alıyor. oyun alanı, otopark ve yeşil alanlar. Projenin bahar aylarında tamamlanması planlanıyor.

“KIRSAL ÇALIŞMALARI ÇOK ÖNEMSİYORUZ”

Belediye Başkanı Mehmet Oktay, merkezde yapılan çalışmalar kadar merkeze uzak mahallelerde yapılan çalışmalara da büyük önem verdiklerini belirterek, “Bölgede yaşayan halkın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı projelendiriyoruz. Bu noktada Çetibeli mahallesinde bir eksiklik oluştu. Bir benzerini Karaca mahallesinde yaptığımız Çetibeli’ye değer katacak bir proje üzerinde çalışıyoruz. Çocukların keyifli vakit geçirebilmesi için muhtarımızın mahalleye daha rahat hizmet verebileceği bir muhtarlık binası da yapacağız” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu