Yaşam

MasterChef canlı izle! 11 Kasım 2022 Masterchef yeni sezon 125. yeni bölüm canlı izle! TV8 Masterchef canlı izle!

Masterchef dış oyunu nerede çekiliyor? Masterchef’te en son kim elendi? Masterchef masterclass’ı kim kazandı? Masterchef bugün yarışacak isimler kimlerdir? Masterchef canlı izle 2022! Türkiye’nin sevilen yemek programı Masterchef 2022 bugün yeni bölümüyle ekranlarda olacak. Mastechef’in ne vakit başlayacağını merak eden vatandaşlarımız Masterchef ne vakit başlıyor? diye aratmaktadır. Masterchef yeni kısım canlı izle! MasterChef yeni kısım izle! Masterchef yeni kısım fragmanı izle! Masterchef canlı izle 2022! Masterchef 11 Kasım canlı izle! Masterchef TV8 canlı yayın izle! Masterchef canlı yayın izleme linki! 11 Kasım Cuma Masterchef yeni kısım izle! Masterchef ana takıma kimler katıldı? Masterchef Türkiye yeni kısım full HD canlı izle! 11 Kasım MasterChef canlı izle! MasterChef canlı izle! İşte ayrıntılar haberimizde.

MASTERCHEF TV8 CANLI İZLE!

MASTERCHEF NE VAKİT 2022?

Masterchef Türkiye yeni dönem 125. kısmıyla 11 Kasım Cuma bu akşam saat 20.00’de ekrana gelecek.

MASTERCHEF EN SON KİM ELENDİ?

Geçen haftaki eleme oyununda Serpilay yarışmaya veda eden isim olmuştu.

MASTERCHEF SUNUCULARI KİMLERDİR?

MasterChef Türkiye, İngiltere kökenli bir aşçılık yarışmasının Türkiye uyarlamasıdır. İlk olarak 2011 yılında bir sezon boyunca Show TV’de yayınlandı. Akabinde 1 Eylül 2018 tarihinde TV8’de yayınlanmaya başladı.

Yarışmanın 2011’de yayınlanan döneminde jüriyi Murat Bozok, Batuhan Piatti ve Erol Kaynar oluştururken yarışın sunuculuğunu Hikaye Serter yaptı. 2018’de yayınlanan sezonunda ise jüriyi Mehmet Yalçınkaya, Hazer Amani ve Somer Sivrioğlu oluşturdu. 2019’da yayınlanan döneminde Hazer Amani’nin yerini İtalyan şef Danilo Zanna aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu