Yaşam

METT HOTEL & BEACH RESORT BODRUM’DA LÜKS SPA VE SAĞLIK DENEYİMİ

Mett Bodrum, En büyük ilhamını Akdeniz yaşamının kolay ve istikrarlı mutluluğundan alan Mett Hotel & Beach Resort Bodrum, Moi Spa ve Raise Fitness & Wellness ile konuklarına sıra dışı bir spa deneyimi sunuyor.

850 m2 büyüklüğündeki Moi Spa ve Raise Fitness & Wellness, Türk hamamı, imza masajları, tuz odası, buhar odası, sauna ve ısı kontrollü havuzunun yanı sıra özel fitness salonu ile konuklarına birinci sınıf bir yenilenme ve rahatlama ayrıcalığı sunuyor. Moi Spa’da her bakım, kişiselleştirilmiş bir deneyimi en üst düzeyde lüksle sentezlemek için tasarlanmıştır. Özel ve doğal ürünler kullanılarak yapılan bakımların yanı sıra, bilimsel olarak geliştirilmiş bitkisel esansiyel yağlar ve deniz aktif elementleri açısından misafirlere doğal güçlü bir cilt bakımı deneyimi sunulmaktadır.


Kökleri geleneğe dayanan Türk hamamı, cildi toksinlerden arındıran, kasları gevşeten ve rahatlamanıza yardımcı olan bir arınma deneyimi sunar. Mett Bodrum, cildi ve vücudu masaj gibi diğer spa uygulamalarından yararlanmaya hazırlayan klasik Türk hamamını, aynı zamanda gözenekleri açıp kasları ısıtarak dünyanın dört bir yanından gelen konuklarıyla buluşturuyor.


Moi Spa, tuz odası deneyimi ile misafirlerine tansiyon ve baş ağrılarının azalması, gücün artması ve daha rahat uyku gibi faydalar sunarken, sakinleştirici ve detoks etkisi ile bağışıklık, sınır ve lenfatik sistemleri destekliyor. Havayı temizleyen ve akciğer kapasitesini artıran tuz iyonları sayesinde daha rahat nefes almanızı sağlar ve fiziksel rahatsızlıkları azaltır.


Kapsayıcı fitness deneyimleri sağlamaya ve fiziksel eğitimi istikrarlı bir yaşam tarzına dahil etmeye odaklanan Raise Fitness & Wellness, herkes arasında bir topluluk duygusu yaratmak için şefkat ve kabul üzerine inşa edilmiş bir ortam sağlar.

detaylı bilgi için:
https://mettsocialliving.com/bodrum/tr/spa/
https://mettsocialliving.com/bodrum/tr/fitness/

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu