Haber

Niğde’de AK Parti Teşkilat Akademisi “Türkiye Yüzyılı” eğitim programı düzenlendi

Niğde’de AK Parti Genel Merkez AR-GE ve Eğitim Başkanlığı tarafından Teşkilat Akademisi çalışmaları kapsamında “Türkiye Yüzyılı” konulu eğitim programı düzenlendi.

AK Parti Niğde İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, İl Kültür Merkezi’nde düzenlenen programda, AK Parti Genel Lider Yardımcısı Ömer İleri, eski Çalışma ve Toplumsal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, gazeteci Ersin Çelik ve Prof. Dr. Mehmet Şahin, deneyimlerini paylaştı.

AK Parti Genel Lider Yardımcısı Ömer İleri, Türkiye’nin AK Parti iktidarı öncesi ve sonrasındaki yatırım ve hizmetleri kıyasladı.

Ekonomide, sağlıkta, sosyal güvenlikte, iç ve dış politikada Türkiye’nin adeta uçurumun kenarında olduğu bir devrin sonunda AK Parti’nin iktidara geldiğini belirten İleri, 20 yıl içinde ülkeye kazandırılan devasa yatırım ve hizmetlerin saymakla bitmeyeceğini aktardı.

Eski bakan Faruk Çelik de son 20 yılda olduğu gibi 2023 yılı seçimlerinde de AK Parti’nin yeniden vatandaşların oylarının büyük çoğunluğunu alacağını tabir etti.

AK Parti Niğde Vilayet Lideri Ömer Kılıç da iştirakçilere teşekkür etti.

Programa, AK Parti Milletvekili Selim Gültekin, Belediye Lideri Emrah Özdemir, AK Parti Merkez İlçe Lideri Mehmet Ali Şafak, Bayan Kolları Lideri Gülsüm Temur, Gençlik Kolları Lideri İbrahim Baloğlu, ilçe belediye liderleri ve partililer katıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu