Haber

Selvi Kılıçdaroğlu: Sosyal medyada tek ölçü Kemal’i geçmek

Millet İttifakı’nın cumhurbaşkanı adayı ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun eşi Selvi Kılıçdaroğlu, “Herkese olumsuz yorumlar geliyor. Ben de hiç takılmıyorum. Sosyal medyadaki tek ölçü Kemal’i geçmektir.”

Cumhuriyet gazetesinden Sena Tufan’ın sorularını yanıtlayan Selvi Kılıçdaroğlu, “Bu süreçten en çok kadınlar etkilendi. Anne çalışsa da annedir. Yoksulluk bu ülkede yaşayan herkesin sorunu. Ne yazık ki siyasetten başka bir şeyle açıklanamaz. “Gittiğim her yerde insanlar yoksulluktan şikayet ediyor” dedi.

Beslenme saati projesini anlatan Kılıçdaroğlu, “Bu proje çok önemli. Görmediğimiz, bilmediğimiz çok fazla yoksulluk var. Bu depremlerden sonra daha da arttı” dedi.

Deprem bölgesini tekrar ziyaret etmek istediğini söyleyen Selvi Kılıçdaroğlu, “1999 depremini gördük ama burası çok farklı. Yıkımın şekli ve çekilen acılar uzun süre unutulmamalı” dedi.

Selvi Kılıçdaroğlu, kadın ve çocuklarla yaptığı programlarda sık sık yer almaktan büyük mutluluk duyduğunu söyledi.

“İnsanların kafasında neden ve niçin sorularını sormak bile büyük değişimlere yol açabiliyor. Ancak ben gelecekten umutluyum. Bir şeylerin değişmesi gerektiğine inanıyorum. Sonunda geldik gibi hissediyorum. Yerel yönetimlerle birlikte yönetimler de değişiyor. İnanın bu değişimi biz de yaşayacağız.Bu toprakların çocukları ve kadınları.” baharı yaşamayı hak ediyor.” (KAYNAK)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu