Haber

TENSTAR, Valorant operasyonlarını askıya aldı

RIOT ve yeni kurulan Valorant Challenger League ile röportaj yapan TENSTAR, toplantının gidişat olarak son derece olumlu geçmesine rağmen yine de bir düzenlemeden geçtiğini belirterek, gerekli düzenlemelerin yapılması halinde geri döneceklerini duyurdu.

TENSTAR, VALORANT’IN FAALİYETLERİNİ DURDURDU

24 Mayıs 2021’de Valorant kadrosunu oluşturan TENSTAR espor organizasyonu, ekonomik çalkantı nedeniyle 1 Aralık 2022’de Valorant faaliyetlerini durdurma kararı aldı.

TENSTAR VALORANT PERSONELİ

  • Michael ” Boğa” Sokal
  • Kaçper” kacpi“Wolski
  • Yakup ” Maniek”mankowski
  • Wojciech” Stix” Chamielec

TENSTAR, “Eko-sistemin yerleşip olgunlaşacağına ve olgunlaştığında yeniden gireceğimize güveniyoruz. Son 20 ayda ekibe büyük yatırım yaptık ve bazı yıldız zirveleri yaşadık.” Web sitesinde, “Sunucuda istisnai olmasına rağmen, diğer” alanlarda da değiliz. Büyümemiz ve personelimiz tüm süreç boyunca olağanüstü olmuştur. Kulübümüzü Valorant’ta hayal bile edemeyeceğimiz yerlere taşıdık.”

RAINBOX ALTI KUŞATMAYA DEVAM EDİYOR

TENSTAR yaptığı açıklamada Rainbow Six Siege’e destek vermeye ve yatırım yapmaya devam edeceğini belirterek, Ekosistemin halihazırda kurulduğunun bilindiğini ve kadroları desteklemek için açık bir yol olduğunu söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu