Yaşam

Kızılcık Şerbeti 51. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti 51. bölüm fragmanını izleyin! Kızılcık Şerbeti son bölümde neler oldu?

Show TV’de yayınlanan Kızılcık Şerbeti izleyenleri ekran başında tutmaya devam ediyor. Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığı merak ediliyor. Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanını izlemek isteyen izleyiciler merakla Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanını araştırıyor. Kızılcık Şerbeti yayının son bölümünde çarpıcı bir sonla sona erdi. İzleyiciler heyecanla Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanını arıyor. Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Kızılcık Şerbeti yeni bölüm fragmanını izleyin! Kızılcık Şerbeti 51. Bölüm Fragmanını İzle!

KIZILCAK ŞERBETİ SON BÖLÜMÜNDE NELER OLDU?

Kızılcık Şerbeti 50. Bölümünde; Alev, Pembe’ye Abdullah’la ilişkisinin bittiğini söyler. Pembe sonunda istediğini elde etti. Umut’un dolandırıcılıktan tutuklanması Nursema’yı perişan ederken ailesi her zaman olduğu gibi yardımına koşacaktır. Mustafa, oğluna DNA testi yaptırır ve onun kendi oğlu olduğunu öğrenir. Ancak bu kez Nilay’a yaptığı büyük hatadan nasıl dönebileceğinin üzüntüsünü yaşar. Zülkar ona çeşitli öğütler vererek onunla barışmaya çalışır. Kıvılcım’ın kendine olan güvensizliği ve Ömer’e olan yarım kalan ilgisi nedeniyle Ertuğrul büyük bir karar verir ve Kıvılcım’dan ayrılır. Bu ayrılığı öğrenen Ömer, Kıvılcım’ı geri kazanmak için hiç vakit kaybetmeden harekete geçer. Fatih ve Tabiat boşanma konusunda anlaşır, bunu resmileştirir ve kısa sürede boşanır. Doğa annesinin meskenine geri döner. Pembe’nin kaygısı Fatih’in ayrılık acısını bir an önce atlatmasıdır.

KIZILCIZ ŞERBETİ NE ZAMAN?

Kızılcık Şerbeti her Cuma saat 20.00’de Show TV’de izleyicisiyle buluşuyor.

CRANBERRY ŞERBET 51. BÖLÜM FRAGMANI İZLEME LİNKİ!

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu