Ekonomi

PALEZ yöneticileri Maltepe’de bir araya geldi

PALEZ yöneticilerinin açılış konuşması ve kahvaltısının ardından Prof. Dr. Ersin Nazif Gürdoğan sözlerine şöyle başladı:

“Hepimiz Erzurumluyuz. PALEZ çok değerli, inşallah geliştireceğiz, çok yol kat etti. Erzurum Türkiye için çok değerli, İslam dünyası için çok değerli. Erzurum’u bir kültür merkezi haline getirmemiz lazım. Bir eğitim merkezi, aynı zamanda bir teknoloji merkezi. Umarım bu konuda önemli adımlar atılır. Erzurum’u Davos’a çevireceğiz. Erzurum, Orta Asya’nın kapısı, Orta Asya’nın kapısı Davos olmaya aday şehirlerimizden biri. Kuzeyin kapısı Kafkasya. Tüm Asya ve Avrupa’ya bakan şehrimizdir. “Aynı zamanda Anadolu’nun da merkezidir. Şehrimiz Anadolu’yu kucaklıyor ve kucaklıyor. Sizi tebrik ediyorum, bir araya gelmek gerçekten çok değerli. Ortak akıldan faydalanmak, paylaşmayı bilmek, birlikte iş yapmayı bilmek artık çok değerli.”“Girişimcilik piyasanın yolunu öğrenmektir.” Öğretmenimiz konuşmasının ardından kendisine yöneltilen soruları yanıtladı. Plaket ve hediye takdiminin ardından program, hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

PALEZ misafirlerine diş kirası olarak Ersin Nazif Gürdoğan “New York’tan Los Angeles’a Yeni Roma”Kitaplarını sundular.

Emeklerinden dolayı değerli Hüseyin Yer Bey’e, PALEZ yönetim kurulu ve ailesine, katılımcılara, Kaplan Kebap işçisi ve Emin Yer Bey’e teşekkür ederiz.

habercivril.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu