Ekonomi

Eski Dogecoin milyoneri, PEPE’ye yatırım yapmak için en iyi zamanı açıkladı

PEPEMadeni para, son zamanlarda kripto pazarında ortaya çıkan trend göğüs paralarından biridir.

Güncel bilgilere göre token değeri şu an için geri çekilmiş olsa da eski bir token. dogecoinmilyoner olarak da bilinir Glauber Contessotomeme-coin’e yatırım yapmak için doğru zamanı duyurdu.

Glauber Contessoto, PEPE için en iyi alım zamanını açıkladı

Kripto stratejistine göre, meraklılar meme-coinin tüm zamanların en yüksek seviyesi olan (ATH) 0,00000431 dolardan yüzde 80 ila yüzde 90 düşmesini beklemeli. Ardından koine tekrar yatırım yapmak için gerçek zaman olacak.

Contesssoto’nun tweet’i üzerine birçok kullanıcı, analisti PEPE kripto para patlamasının bittiğini söylediği için eleştirdi. Bazı kullanıcılar teklifini “akıllıca değil” olarak nitelendirirken, diğerleri ona DOGE’ye dönmesini tavsiye etti. başka bir kullanıcı ise Floki İnuiçin neden aynı yatırım anlayışını benimsemediğini sordu.

Contesssoto, CNBC gibi yatırım içgörüleri hakkında haber yapmak için en uygun medya kuruluşları olması nedeniyle dikkatleri üzerine çeken bir isimdir.

Analist, özellikle 2021’in başından beri daha fazla popülerlik kazandı. Ayrıca Contessoto’nun yatırım ilerleyişi hakkında birçok yayın yapıldı ve Dogecoin yatırımındaki stratejisi açıklandı.

yatırımlar, o DOGEmilyonerlerinden biri olarak ortaya çıktı.

Cesur olduğu ve ilgili kripto stratejilerine yardımcı olduğu için popülaritesi arttı. Ancak satmayı reddettiği için net değerinin değerli bir bölümünü kaybetti. Piyasa değerine göre en büyük göğüs madeni para olan CoinMarketCap’e göre DOGE, 2021’deki ATH’sinden neredeyse yüzde 90 düştü.

PEPE’nin şimdiye kadarki yolculuğu

pepe, Ethereum Blockchain üzerinde geliştirilen ve ‘Kurbağa Pepe’ internet meminden ilham alan bir meme-coini. Piyasaya sürüldükten sonra son zamanlarda göğüs parasının yükselmesine neden olduğu için hızla popülerlik kazandı.

CoinGecko’nun bilgilerine göre bu kripto para birimi geçtiğimiz ay yüzde 21.950’nin üzerinde bir artış gördü. PEPE, lansmanından sonra bir aydan kısa bir süre içinde 1 milyar dolarlık piyasa değerine ulaşan en hızlı Ethereum parası olma rekorunu kırdı.

Bununla birlikte, meme-coin, fiyatını ve piyasa değerini tüketen şiddetli oynaklıkla karşı karşıya.

Şimdi bu kripto para, son 24 saatte %2,25 düşüşle 0,0000016525 dolardan işlem görüyor. Ayrıca meme-coinin fiyatı, 0,00000431 $ olan ATH’sinden yüzde 60’tan fazla düştü. PEPE’nin piyasa değeri şu anda 660,9 milyon dolar.

Bu makale ilk olarak Kripto Para Haberlerinde yayınlanmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu